Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 51m2 vo Gorce Petrov

38 000 EUR

For sale by: Наташа 03 Feb 19:05 Delete, Edit or Renew Your Ad
Се продава стан во Ѓорче Петров 2 , на прв спрат од 51 м2, во одлична состојба , со две тераси , североапад.
Станот поседува сопствено парно , а може да се продаде наместен .Локација први семафори на влез во Скопје .
Цена 38000 еур . Станот поседува имотен лист и истиот може да се користи и како деловен простор
Leaflet
To the top