Published: Jul 22 2022 01:18

Duplex stan od 116m2 vo Taftalidze

EUR

Published: Jul 22 01:18
Views: 520
Зградата има 4 станови и се наоѓа на мирна локација, во близина на Нова гимназија, основно училиште Коменски и Јахја Кемал.
Станот се наоѓа најгоре и истиот има две нивоа поврзани со внатрешни скали.
На горниот спрат има две соби, простран гардеробер и купатило, а на долниот спрат се: дневна соба, трпезарија, кујна, спална со купатило и гостински тоалет.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information