Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Kisela Voda

44 400 EUR

For sale by: Mile 20 Jun 15:07 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Area
Се продава стан во населба К.Вода кај домот на слепи лица. Во станот воопшто не е живеано и се продава комплетно наместен како што е на сликите . Цената изнесува 44.400 евра. Телефон за контакт 070 542 508.
Leaflet
To the top