Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan vo K. Voda

1 050 EUR

Company advertisement For sale by: ЕКО ПРОЕКТ ГРАДБА ДОО 22 Nov 14:53 Delete, Edit or Renew Your Ad
ЕКО ПРОЕКТ ГРАДБА ДОО
075 230 234
Leaflet
Се продава трособен стан од 57м2, кат 1, на ул. Мишко Михалјловски бр.28 - Кисела Вода, веднаш до детската градинка ,,Весели Цветови''. Станот е во завршна фаза на изградба. Цената изнесува 1 050 еур/м2 со вклучен ДДВ. Информации на тел. 075/230-234
ЕКО ПРОЕКТ ГРАДБА ДОО
075 230 234
Leaflet
To the top