Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 71m2 novogradba blisku do Univerzalna

71 000 EUR

For sale by: Милиана Ленак 04 Feb 11:48 Delete, Edit or Renew Your Ad
Стан, нов,во новоградба, кристен 5 год.
Светол, квалитетни паркети, плочки, можност и мебелот да се откупи.
Трети спрат во петокатница, без лифт.
Греење на струја (панели).
Милиана Ленак
077817452
Leaflet
To the top