Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva luksuzna kuka vo Taftalidze 2

1 200 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 29 May 15:01 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Number of floors
Heating system
Се изнајмува куќа во Тафталиџе 2.

Внатрешна површина 310 м2
Плац 420 м2
Сутерен (утилити, гаража 30 м2 и 2 простории)
Високо приземје ( дневна просторија со камин, кујна, трпезарија и бања)
1 кат (3 спални соби, две бањи со џакузи)
Греење - парно на нафта и струја, 3 клима уреди
Видео надзор
Година на градба 2008
Се изнајмува празна со кујна

Цена 1200 Евра

Шифра И97
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
To the top