Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

IMOT SO DVE KUKI I BAZEN VO LISICE

0 EUR

Company advertisement For sale by: KASTEL NEDVIZNOSTI 17 Aug 14:11 Log into the company to make changes
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
MAGACINSKI I DELOVEN PROSTOR - SAMPIONCE 0 МКД
NOVI STANOVI VO TAFTALIDZE 1 1 000 ЕУР
NOV CETVOROSOBEN DUPLEKS STAN VO GORCE PETROV 0 МКД
CETVOROSOBEN OPREMEN STAN VO KAPISTEC 300 ЕУР
Се продава имот со две куќи и базен во населба Лисиче кај последна 7-ца.
Едната куќа е со површина од 222 м2 (пр+кат).
На приземјето има голема дневна соба со трпезарија и кујна, две спални соби, купатило и тераса.
Првиот кат располага со три спални соби, дневна, купатило и две тераси.

Другата куќа е само карабина со површина од 280 м2 (пр+кат).

Убаво уреден двор со базен помеѓу куќите.
Исто така располага и со 4 затворени гаражи.

Цена: По договор
Шифра: ПК 0366
KASTEL NEDVIZNOSTI
075276444
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
DELOVEN PROSTOR OD 105M2 SPROTI SOBORNA 0 МКД
STAN KAJ SIMPO POVOLEN ZA DEL PROSTOR 54 000 ЕУР
RENOVIRAN STAN VO KARPOS 1 MNOGU POVOLNO 76 000 ЕУР
LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO DEBAR MAALO 500 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information