Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

KASTEL NEDVIZNOSTI

Vasata nedviznost - Nas prioritet

Agencja za nedviznosti
Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 519

Kuka 220m2 so dvor 500m2 vo Bardovci

190 000 ЕУР

Mala kuka so dvor vo Singelik

58 000 ЕУР

Kuka na ul.Ho Shi Min vo Butel 1

106 000 ЕУР

Vila kuka vo Gorno Sonje

140 000 ЕУР

11 апр. 13:46

Se izdava trosoben stan do MVR 70m2

350 ЕУР /месечно

21 дек. 09:44

Nov stan vo Centar 92m2

1 250 ЕУР

22 окт. 11:24

Trosoben stan vo Zdanec od 71m2

71 000 ЕУР

15 јун. 09:43

SE IZDAVA DUPLEX VO CENTAR OD 130m2

850 ЕУР /месечно

SE IZDAVA GARSONJERA VO NOVO LISICE

160 ЕУР /месечно

TROSOBEN OPREMEN STAN VO AERODROM

280 ЕУР /месечно

NOVI STANOVI VO AERODROM

1 100 ЕУР

04 фев. 10:12

NOV TROSOBEN STAN VO KOZLE

84 000 ЕУР

23 ноем. 10:48

SE IZDAVA EXTRA OPREMEN 4 SOBEN STAN

400 ЕУР /месечно

28 септ. 16:08

SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN VO DEBAR MAALO

250 ЕУР /месечно

28 јан. 18:56

NOVI TROSOBNI STANOVI VO KAPISTEC

1 200 ЕУР

14 јан. 12:11

POVOLNO STAN OD 71m2 VO PORTA VLAE

55 000 ЕУР

NOV PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM

250 ЕУР /месечно

18 дек. 11:48

TROSOBEN STAN ZA KANCELARII VO STROG CENTAR

300 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации