Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

KUKA VO NAS DAME GRUEV

49 000 EUR

Company advertisement For sale by: КАЗА МИА - М 02 Sep 10:24 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
  Online
078300583
Leaflet
КАЗА МИА - М
NOV STAN SO 3 SPALNI 66M2 CENTRALNO PARNO VLAE 62 700 ЕУР
ODLICNA PONUDA 3 SOB OPREMEN STAN DO KATOLICKA 280 ЕУР
STAN ZA IZNAJMUVANJE TROSOBEN VO KARPOS 1 0 МКД
KUKA VO CENTAR POGODNA ZA ZIVEENJE I HOSTEL 175 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Number of floors
Heating system
Се продава куќа во нас.Даме Груев со површина од 75м2 на плац 400м2 - единечна. Куќата се наога во близина на градинката.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
  Online
078300583
Leaflet
КАЗА МИА - М
STAN DO UNIVERZALNA OD 34M2 1 KAT 40 000 ЕУР
RENOVIRAN STAN 42m2 BLIZU VERO JUMBO ZELEZNICKA 42 000 ЕУР
STAN ZA IZNAJMUVANJE 3  4 STUDENTI BLIZU DRZAVNA 230 ЕУР
DVOSOBEN STAN TAFTALIDZE 47m2 1 KAT NOV 54 050 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information