Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

КАЗА МИА - М

,,Ние го имаме клучот за вашиот нов дом“


Ние сме агенција за недвижности која е долги години на пазарот за недвижнини и се стреми да е најдобра во тоа што го нуди.
Каза Миа како агенција при посредување на имот, превзема улога на главен контакт центар за организирање и логистички детали во поглед на поредување и тоа :

- посредување при продажба на имот
- посредување при комплетирање на документација, која е потреба за реализирање на купопродажба
- посредување при издавање на имот

Поради зголемување на потребите и барањата на нашите клиенти, ние како агенција постојано се стремиме да го унапредиме нашето работење со воведување постојано голем број на услуги и активности кои ги нудиме од наша страна.
Во нашиот тим има обучен и стручен кадар кој ќе Ви помогне вашите желби и барања да се реализираат.
Ние нудиме станови и куќи за продажба на различни локации низ Скопје, кои би можеле да бидат за Вас атрактивни и примамливи за купување.
Во нашата продавница на Pazar3.mk, може да погледнете голем број на огласи:
- се продава куќа во населаба Железара
- се продава барака во Ново Лисиче
- се продава трособен стан во Хиподром, нова населба
- актрактивен луксузен апартман во комплекс Верина
- двособен стан во Кисела Вода 39м2

Нашиот тим ќе се погрижи за Вас да ја пронајде содветната понуда која најмногу Ви одговара, спроред вашите потреби и можности.
Сите наши понуди кои ги имаме може да ги погледнете во нашата продавница на Pazar3.mk, каде имаме голем број на огласи од станови и куќи со различна квадратура и локации низ Скопје.

Може да не исконтактирате на следниот тел број :
078434502
или да ни пишете на следната емаил адреса:
casamia313@yahoo.com

Ве очекуваме.

Вашата агенција Каза Миа!

Костурски Херои бр.17/2-М3А

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1448

Se izdava stan za deloven prostor na plostad

500 ЕУР /месечно

Se iznajmuva trosoben stan 53m2 blizu Sobranie

270 ЕУР /месечно

Trosoben nevseluvan stan vo Aerodrom opremen so garaza

350 ЕУР /месечно

19 апр. 13:48

Se iznajmuva prazen stan do Evropska Unija sproti Ramstor

230 ЕУР /месечно

19 апр. 13:47

Stan kaj Ministerstvo za ekonomija tri spalni

450 ЕУР /месечно

Kuka vo naselba Lisice 260m2

315 000 ЕУР

07 апр. 15:35

TROSOBEN STAN AVTOKOMANDA 80 M2 !!!

82 500 ЕУР

07 апр. 15:25

Trosoben komplet opremen nov stan Aerodrom Golden Art

330 ЕУР /месечно

03 мар. 09:29

Se izdava stan pozadi Univerzalna sala

300 ЕУР /месечно

10 фев. 15:00

Se iznajmuva komforen stan blizu Silbo

400 ЕУР /месечно

Samostojna kuka vo Crnice 157m2

299 000 ЕУР

01 фев. 08:07

Prazen stan Taftalidze do Gorgi Dimitrov 65m2

250 ЕУР /месечно

Se iznajmuva ekskluzivno opremena kuka vo Lisice

500 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации