Company ad Published: Apr 08 2024 11:47

Nova kuka vo Dracevo moze i zamena 69m2

Published: Apr 08 11:47
Views: 291
Се продава нова куќа во Драчево 69м2 ,поставена на приземје,со две спални соби,дневна со кујна и трпезарија,бања,гостинско вц ,тераса и дворно место 170м2.Со куќата останува вградена кујна (без електрични апарати) и печка на дрва.
Цена по договор.
шифра.2126
Link description

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Visit our store page

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information