Company ad Published: Apr 11 2022 10:48

Nova kuka od 261m2

EUR

Published: Apr 11 10:48
Views: 2308
Се продава нова куќа, во комплекс со низа на куќи, веднаш вселива, кај фабриката Тетекс, со следните карактеристики:

• Квадратура - парцела 261м2, објект 214м2

• Ориентација - сев/југ

• Број на соби – 5

• Спална соба - 3

• Тераса

• Вселив – Да, веднаш

• Подни облоги - Плочки, ламинат

• Санитарија - Уникатна и современа санитарна галантерија

• Фасада - демит фасада, со изолација од 8см, одлична звучна и топлотна изолација

• Прозорци – ПВЦ со ефикасна топлинска и звучна изолација, 6-коморен систем со 3 дихтунг гуми и 4 сезонско стакло

• Парно - со пелети (дополнително)

линк до фотографиите: https://ibb.co/stYTVQg
https://ibb.co/7nSHmx3
https://ibb.co/j5gPspzКонтакт:
Драган Гавровски
Тел. +38975453858
Email. info@unicon.mk
Web. www.unicon.mk
Link description

UNICON Real Estate Agency

Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер.
Ви помагаме да донесете правилна одлука. Ви нудиме дом, не објект.
Ви го штедиме времето и ги цениме вашите желби, отворени сме за нови знаења и искуства.
За нас секој клиент е посебен.
Visit our store page

Борче Кочоски 74 Show on the map

075453858

http://unicon.mk/

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Изборот на нов дом може да биде лесен, кога имате вистински партнер.
Ви помагаме да донесете правилна одлука. Ви нудиме дом, не објект.
Ви го штедиме времето и ги цениме вашите желби, отворени сме за нови знаења и искуства.
За нас секој клиент е посебен.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information