Македонски | Shqip | English |

Fiat punto | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Fiat , 1494
Opel , 200
Audi , 80
Peugeot , 80
BMW , 69
Ford , 64
Renault , 59
Citroën , 46
Seat , 32
Alfa Romeo , 27
Toyota , 13
Nissan , 12
Škoda , 11
Mazda , 8
Hyundai , 7
Kia , 7
Lancia , 7
Honda , 5
Volvo , 4
Chevrolet , 2
Jeep , 2
Daewoo , 1
Smart , 1
Suzuki , 1
Yugo , 1
21 Nov 14:59
Линк
, ,

Fiat Punto 1.3 multijet 2003 dizel

2 350 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999

Today 18:45 , ,

FIAT PUNTO EVO 1.3-M JET 63KW -12 SPORT SERVISNA FULL OPREMA

Year: 2012
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 17:37 , ,

PUNTO 1.3 MULTI JET 51KW 2005GOD REG FUL

1 EUR Намалена цена

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 16:13 Store ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 mjet 75 ks -06

3 200 EUR

Year: 2006
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 14:40 , ,

PUNTO 1.2 EURO 4 KUPEN OD AUTOMOBILE SK

2 399 EUR

Year: 2006
Mileage: 140 000 - 149 999
Today 10:17 , ,

Fiat Punto Evo 1.3m-yet 62kw sport full oprema

3 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 150 000 - 159 999
Today 09:38 Store ,

Fiat Grande 1.9 jtd 96kw -06

2 990 EUR

Year: 2006
Mileage: 110 000 - 119 999
Today 08:57 ,

Fiat Punto -98

700 EUR

Year: 1998
Mileage: 100 000 - 109 999
Today 08:57 , ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN -00 SERVO REG.07.2021

1 199 EUR

Year: 2001
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 01:39 ,

Fiat Grande Punto 1.9 muljet

3 100 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 23:15 , ,

FIAT GRANDE PUNTO

3 250 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 21:02 ,

Fiat punto 1.2

1 100 EUR

Year: 2000
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 20:26 , ,

Fiat Punto cena po dogovor

Year: 2008
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 20:10 Store ,

BMW 120D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

4 699 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999


To the top