Македонски | Shqip | English |

fiat punto | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Fiat , 1448
Opel , 194
Audi , 78
Peugeot , 77
BMW , 65
Ford , 62
Renault , 59
Citroën , 44
Seat , 33
Alfa Romeo , 27
Toyota , 14
Škoda , 11
Nissan , 9
Hyundai , 6
Mazda , 6
Honda , 5
Kia , 5
Lancia , 5
Volvo , 4
Chevrolet , 2
Jeep , 2
Daewoo , 1
Smart , 1
Suzuki , 1
Yugo , 1
Today 02:28 ,

FIAT PUNTO

Year: 2001
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 01:25 ,

FIAT PUNTO 1.2 8V ITNO

1 450 EUR Намалена цена

Year: 2000
Mileage: 80 000 - 84 999
Yesterday 20:14 Store , ,

FIAT GRANDE PUNTO 2006 1.9 MJT AUTOBERN

3 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 14:53 Store ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD 75KS NOVO -08 MT Auto

3 300 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 10:21 Store ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI FACE UNIKAT -07 AVTO NIKI

3 490 EUR Намалена цена

Year: 2007
Mileage: 130 000 - 139 999
Yesterday 08:53 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

6 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 08:46 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG. DO 09.2021 -11G

6 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 07:56 , ,

FIAT PUNTO 1.3 JTD...Neuvezeno

3 900 EUR

Year: 2011
Mileage: 50 000 - 54 999
Yesterday 02:39 ,

Fiat Grande Punto 1.9 muljet

3 100 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 00:15 , ,

FIAT GRANDE PUNTO

3 250 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
28 Sep 22:16 , ,

Fiat Grande Punto 1.4

1 MKD

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Sep 21:26 , ,

Fiat Punto cena po dogovor

Year: 2008
Mileage: 100 000 - 109 999
28 Sep 20:23 , ,

FIAT PUNTO 1.9 JTD

1 900 EUR

Year: 2002
Mileage: 20 000 - 24 999
28 Sep 19:56 Store ,

BMW 320D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

5 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Sep 13:12 , ,

Se prodava Fiat Grande Punto Multijet

3 300 EUR

Year: 2009
Mileage: 150 000 - 159 999
28 Sep 12:01 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI

1 190 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
28 Sep 11:51 Store ,

Fiat Grande 1.9 jtd 96kw -06

3 290 EUR

Year: 2006
Mileage: 110 000 - 119 999
28 Sep 11:39 Store ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 EUR

Year: 2007
Mileage: 140 000 - 149 999
28 Sep 11:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15g

10 990 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999


To the top