Македонски | Shqip | English |

Rapid | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Škoda , 22
Renault , 7
BMW , 5
Peugeot , 5
Audi , 4
Opel , 4
Fiat , 2
Ford , 2
Chevrolet , 1
MINI , 1
Toyota , 1
Yesterday 13:58 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
Yesterday 12:09 , ,

SKODA RAPID SPACEBACK 2014

6 290 EUR

Year: 2014
Mileage: 70 000 - 74 999
29 Oct 23:08 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

9 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
29 Oct 10:41 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
28 Oct 08:57 , ,

SKODA RAPID 1.2Mpi

6 200 EUR

Year: 2014
Mileage: 180 000 - 189 999
26 Oct 17:04 , ,

Neuvezuvana Skoda Rapid 2015 god 1.2 MPI

5 900 EUR

Year: 2015
Mileage: 85 000 - 89 999
21 Oct 18:57 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI MOZE ZAMENA

1 500 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
20 Oct 15:25 , ,

Skoda Rapid 1.2 -15

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
15 Oct 20:21 Store ,

SKODA RAPID 1.6 tdi Bluemotion CH

7 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 190 000 - 199 999
06 Oct 18:53 , ,

SKODA RAPID 1.2 16 V KAKO NOVO 2014 GOD REG SERV

5 300 EUR

Year: 2014
Mileage: 170 000 - 179 999
29 Sep 00:13 , ,

Renault Kangoo Rapid 1.5 DCI EURO 4

4 200 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 130 000 - 139 999
25 Sep 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
24 Sep 14:36 Store , ,

Skoda Rapid Ambition 1.6TDI SB

9 200 EUR

Year: 2014
Mileage: 120 000 - 129 999
24 Sep 13:50 Store , ,

Skoda Rapid Ambition 1.4TDI SB

14 800 EUR

Year: 2018
Mileage: 5 000 - 9 999
07 Aug 18:41 , ,

Shkoda Rapid SPACEBACK 5500eur !!!

5 500 EUR

Year: 2014
Mileage: 95 000 - 99 999
17 Jul 12:31 , ,

Skoda Rapid -14

6 200 EUR

Year: 2014
Mileage: 110 000 - 119 999
26 Apr 17:25 ,

BMW 320 d LUXURY 2012 full oprema

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Nov 14:46 Store ,

Skoda Rapid 1.6 TDI 105 ks

7 500 EUR

Year: 2013
Mileage: 190 000 - 199 999
17 Sep 10:35 , ,

Renault Rapid

1 200 EUR

Year: 1994
Mileage: 200 000 - 249 999
01 Jul 13:08 ,

Skoda Rapid

6 500 EUR

Year: 2014
Mileage: 140 000 - 149 999
15 Apr 14:45 ,

Skoda Rapid

6 800 EUR

Year: 2014
Mileage: 150 000 - 159 999
07 Mar 17:47 , ,

Skoda Rapid 1.6 TDI

Year: 2013
Mileage: 110 000 - 119 999
22 Jan 22:00 , ,

Renault Kangoo Rapid -08 1.5 dci euro4

5 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 120 000 - 129 999
13 Oct 21:33 , ,

Škoda Rapid Spaceback

13 000 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 15 000 - 19 999

Слични пребарувања

Rapid Rapid

To the top