Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

GOLDEN CAR

Голден Кар доо Скопје,
Вршиме продажба и откуп на користени возила.
Вршиме услуга при продажба на користени возила,
Консултација и утврдување на пазарна цена за Вашето користено возило.
Работиме само со возила од домашен пазар, односно со возила кои не се увезени од странство.
Повеќе информации на телефонскиот број
078 456 282
077699366

Бул.8ми Септември, МИ-ДА Бизнис центар, Карпош, Скопје

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-10 од 10
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации