Македонски | Shqip | English |

bmw 320d | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

BMW , 918
Opel , 71
Audi , 39
Ford , 32
Peugeot , 30
Fiat , 20
Citroën , 15
Seat , 13
Toyota , 12
Renault , 11
Nissan , 8
Hyundai , 4
Škoda , 4
Chevrolet , 2
Mazda , 2
Honda , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1
21 Sep 19:52
Линк
,

BMW 320D

5 200 EUR

Year: 2009
Mileage: 25 000 - 29 999

Today 13:54 Store ,

Bmw 320D

8 900 EUR Намалена цена

Year: 2010
Mileage: 250 000 - 299 999
Today 12:19 ,

Bmw f30 320d 184KS

18 000 EUR

Year: 2012
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 11:02 , ,

BMW 320d

3 800 EUR

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 09:13 ,

BMW 320D E90 Full M Packet

Year: 2007
Mileage: 200 000 - 249 999
Today 03:34 , ,

BMW 320D

2 800 EUR

Year: 2000
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 21:28 ,

BMW 320d sport

10 000 EUR

Year: 2014
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 20:40 Store ,

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NOV - 10.MT Auto

7 200 EUR

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 20:21 ,

BMW 320d

13 000 EUR

Year: 2011
Mileage: 95 000 - 99 999
Yesterday 17:09 , ,

BMW 320D 2016

25 000 EUR

Year: 2016
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 14:16 , ,

BMW E46 320D -03 REDIZAJN 150KS FACELIFT

1 EUR Намалена цена

Year: 2003
Mileage: 300 000 - 349 999
Yesterday 12:34 ,

BMW 320D MODERN LINE -14

12 000 EUR

Year: 2014
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 11:44 ,

BMW 320D MODERN-LINE -14

11 990 EUR

Year: 2014
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 08:12 Store ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MJET FULL -08 AVTO NIKI

3 590 EUR Намалена цена

Year: 2009
Mileage: 90 000 - 94 999
24 Sep 20:10 ,

BMW 320D -16

14 600 EUR

Year: 2016
Mileage: 160 000 - 169 999
24 Sep 16:08 , ,

BMW 320d Automatik Redesign

9 500 EUR Намалена цена

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
24 Sep 15:31 , ,

BMW 320d 177HP -09

8 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Sep 14:46 ,

BMW E46 320D -01 ODLICNA SOSTOJBA PALI VOZI

2 650 EUR

Year: 2001
Mileage: 190 000 - 199 999
24 Sep 14:41 , ,

BMW 320D

2 450 EUR

Year: 1999
Mileage: 20 000 - 24 999
24 Sep 11:48 , ,

BMW 320 D 177 KS NOVO 07 -08

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
24 Sep 02:40 ,

BMW 320D MODERN-LINE -14

12 500 EUR

Year: 2014
Mileage: 170 000 - 179 999
23 Sep 20:46 ,

BMW E46 320D - CHIP 160HP

2 950 EUR

Year: 1999
Mileage: 200 000 - 249 999
23 Sep 20:06 Store ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks SPORTLINE - 08

5 150 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Sep 20:05 Store ,

Seat Altea 1.9TDi 105ks *UNIKAT* - 08

4 799 EUR

Year: 2008
Mileage: 190 000 - 199 999
23 Sep 18:06 ,

BMW 320D Facelift -10

7 990 EUR Намалена цена

Year: 2010
Mileage: 180 000 - 189 999

  • Bmw 320d во категорија Automobiles
  • Bmw 320d во категорија Automobiles
  • bmw 320d во категорија Automobiles
  • bmw 320d во категорија Automobiles
  • Bmw 320d во категорија Vehicles
  • bmw 320d во категорија Automobiles
  • Bmw 320d во категорија All Category

To the top