Македонски | Shqip | English |

subaru forester | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Subaru , 14
25 Jan 17:55 ,

Subaru Forester dzip kupen vo mk

5 000 EUR

Year: 2009
Mileage: 250 000 - 299 999
15 Oct 21:10 , ,

SUBARU FORESTER ZA DELOVI

Year: 2010
Mileage: 100 000 - 109 999
23 Aug 13:07 ,

SUBARU FORESTER

13 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 110 000 - 119 999
13 May 08:52 ,

Subaru Forester 2.0 diesel 4x4 EURO 5

8 900 EUR

Year: 2009
Mileage: 180 000 - 189 999
25 Dec 08:27 ,

Subaru forester

3 500 EUR

Year: 2001
Mileage: 170 000 - 179 999
21 Nov 22:11 , ,

Subaru Forester -09 2.0 dizel

4 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 130 000 - 139 999
28 Aug 10:58 , ,

SUBARU FORESTER 2.0 4x4

Year: 2003
Mileage: 150 000 - 159 999
16 Jul 20:09 , ,

SUBARU FORESTER 2.0 150 КС -11

15 200 EUR

Year: 2011
Mileage: 75 000 - 79 999
27 Jun 19:40 , ,

Subaru Forester 2.0X -08

10 000 EUR

Year: 2008
Mileage: 95 000 - 99 999
10 Jun 18:48 ,

Subaru Forester -12

20 000 EUR

Year: 2012
Mileage: 200 000 - 249 999
13 Mar 15:54 , ,

Subaru Forester so najgolema oprema -00

2 900 EUR

Year: 2000
Mileage: 180 000 - 189 999
03 Jan 17:42 , ,

Subaru Forester -11

15 500 EUR

Year: 2011
Mileage: 200 000 - 249 999
To the top