Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

URBAN LIVING

Ваш сигурен партнер до најдобар избор !!!

Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг

Како можеме да Ви помогнеме?

Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања.

Како до поголема вредност.

Ние сме тука за Вас.

Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот.

Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот.

Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот.

Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне.

Вие добивате од нашето искуство.

Ads in the store

All 1-50 of 808
04 May 19:33

Stan od 65m2 vo Vlae Urban Living

63 700 EUR

04 May 19:28

Stan od 65m2 vo Vlae Urban Living

63 700 EUR

28 Apr 17:24

Stan od 50m2 vo Karpos 3 Urban Living

56 000 EUR

28 Apr 11:59

Fotokopir printer i skener Canon

650 EUR

09 Apr 15:45

Namesten stan vo Porta Aerodrom

94 600 EUR

06 Apr 17:59

Dupleks vo naselba Kisela Voda

101 650 EUR

03 Apr 15:10

Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom

250 EUR /monthly

02 Apr 19:38

Se izdava dvosoben stan kaj Zeleznicka

320 EUR /monthly

02 Apr 13:06

Stan vo Kisela Voda

42 000 EUR

02 Apr 11:50

Se iznajmuva stan vo centarot na Skopje

250 EUR /monthly

02 Apr 11:37

Se izadava renoviran stan vo Kapistec

300 EUR /monthly

31 Mar 12:24

Penthouse vo strog centar vo Skopje

168 750 EUR

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information