Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

URBAN LIVING

Ваш сигурен партнер до најдобар избор !!!

Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг

Како можеме да Ви помогнеме?

Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања.

Како до поголема вредност.

Ние сме тука за Вас.

Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот.

Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот.

Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот.

Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне.

Вие добивате од нашето искуство.

Rimska 3

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 431
Вчера 23:59

Stan vo Trgovski Centar

111 111 111 111 ЕУР

Se nudi rabota za higienicari

11 111 111 ЕУР

07 јун. 10:27

Urban Living izdava stan vo Kozle

250 ЕУР /месечно

05 јун. 22:29

Se izdava prazen stan vo Debar Maalo

350 ЕУР /месечно

04 јун. 18:04

Urban Living prodava stan vo Zelezara

60 000 ЕУР

04 јун. 18:00

Se prodava garsonjera vo Debar Maalo

53 000 ЕУР

04 јун. 10:26

Nov stan Karpos 4

1 500 ЕУР

04 јун. 00:08

Se izdava stan vo Kozle

250 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo Leptokarija

200 ЕУР /месечно

Urban Living izdava stan vo Dzevahir

400 ЕУР /месечно

Se prodava nov stan vo Aleksandrija

120 000 ЕУР

Se izdava garsonjera vo Centar

270 ЕУР /месечно

Stan vo suteren vo Kisela Voda

58 000 ЕУР

Urban Living stan vo Novo Lisice

73 000 ЕУР

Urban Living stan vo Kisela Voda

61 000 ЕУР

Urban Living izdava trosoben stan vo Dzevahir

450 ЕУР /месечно

Urban Living stan vo Novo Lisice

88 000 ЕУР

Urban Living kuka vo Hrom

85 000 ЕУР

SUPER PONUDA!!!!Stan vo Kisela Voda

68 000 ЕУР

Urban Living stan pozadi Katolicka

64 000 ЕУР

30 апр. 14:59

Urban Living stan vo Kapistec

110 000 ЕУР

23 апр. 20:00

Urban Living prodava stan vo Ostrovo

52 000 ЕУР

Urban Living izdava stan vo Crnice

250 ЕУР /месечно

Urban Living garsonjera vo Aerodrom

10 000 МКД /месечно

17 апр. 08:50

Urban Living stan vo Karpos 3

57 000 ЕУР

Urban Living kuka vo Vlae

70 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации