Македонски | Shqip | English |

URBAN LIVING

Ваш сигурен партнер до најдобар избор !!!

Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
 URBAN LIVING
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19,
Скопје, Скопjе
08 окт 16:57 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN NASTEL TAFTALIDZE

300 ЕУР /месечно

03 окт 13:20 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava renoviran stan vo Kapistec sproti Zebra

300 ЕУР /месечно

03 окт 12:22 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava nov prazen stan na prizemje Karpos 2

300 ЕУР /месечно

01 окт 16:06 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA NOV STAN VO MIDA KARPOS 2 SO GARAZA

300 ЕУР /месечно

01 окт 12:35 Станови , Скопjе , Кисела Вода

SE IZDAVA NAMESTEN 2-SOBEN STAN VO KISELA VODA

200 ЕУР /месечно

28 сеп 12:47 Станови , Скопjе , Карпош

Se izdava prazen stan 40m2 vo Nastel Taftalidze 1

180 ЕУР /месечно

25 сеп 12:39 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA POLUNAMESTEN STAN DEBAR MAALO

300 ЕУР /месечно

24 сеп 17:00 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA 2-SOBEN STAN PARTIZANSKA DEBAR MAALO

320 ЕУР /месечно

24 сеп 14:26 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA 2-SOBEN STAN SO DVOR VODNO CENTAR

300 ЕУР /месечно

24 сеп 13:10 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA 2_SOBEN STAN 36m2 CENTAR KAJ DRZAVNA

220 ЕУР /месечно

21 сеп 12:56 Станови , Скопjе , Аеродром

SE IZDAVA NOV STAN OD 60M2 POZADI TOBAKO 2

300 ЕУР /месечно

19 сеп 10:20 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA STAN 70m2 VO AERODROM SPROTI CAPITOL

250 ЕУР /месечно

10 сеп 15:08 Куќи/Вили , Скопjе , Карпош

Urban Living kuka 75m2 vo Vlae

65 000 ЕУР

05 сеп 15:12 Станови , Скопjе , Карпош

Prazni stanovi 40 53 66m2 Nastel Taftalidze

200 ЕУР /месечно

31 авг 23:40 Станови , Скопjе , Центар

Urban Living iznajmuva stan vo Centar

260 ЕУР /месечно

20 авг 13:48 Станови , Скопjе , Аеродром

Ubav stan nasproti Skopjanka

260 ЕУР /месечно

17 авг 20:54 Станови , Скопjе , Карпош

Urban Living iznajmuva trosoben stan vo Karpos

400 ЕУР /месечно

14 авг 16:07 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA STAN VO CENTAR KAJ UNIVERZALNA SALA

250 ЕУР /месечно

20 јул 13:54 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA STAN VO KARPOS 3 KAJ VOENA BOLNICA

10 500 МКД /месечно

14 јул 13:46 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA NOV NAMESTEN 2-SOBEN STAN 50m2 KARPOS 1

250 ЕУР /месечно

10 јул 12:44 Станови , Скопjе , Аеродром

S:3454 - SE IZDAVA NOV LUX STAN VO CEVAHIR SKY CI

300 ЕУР /месечно

10 јул 11:08 Станови , Скопjе , Карпош

S:3441 - SE IZDAVA PRAZEN NOV STAN 38m2 TAFTALIDJE

11 000 МКД /месечно

28 јун 16:18 Станови , Скопjе , Карпош

STAN SO DVOR NOVOGRADBA TAFTALIDZE 1

55 900 ЕУР

18 јун 17:19 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA NOV NAMESTEN 2 SOBEN STAN PORTA KOZLE

230 ЕУР /месечно

13 јун 11:30 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA PRAZEN STAN 83m2 ZA KANCELARIJA LEPTOKAR

250 ЕУР /месечно

31 мај 13:32 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA PRAZEN 2 SOBEN STAN VO KARPOS 4

180 ЕУР /месечно

23 мај 09:14 Станови , Скопjе , Карпош

NEW LUXURY EQUIPPED 2-BEDROOM APARTMENT KARPOS CO

450 ЕУР /месечно

19 мај 12:12 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN 69m2 VO ADORA FLATIRON

300 ЕУР /месечно

19 мај 11:43 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN 40m2 VO KAPISTEC

250 ЕУР /месечно

19 мај 11:38 Станови , Скопjе , Центар

SE IZDAVA NAMESTEN STAN CENTAR KAJ SIMPO CRNICE

230 ЕУР /месечно

19 мај 11:27 Станови , Скопjе , Кисела Вода

SE IZDAVA LUX NAMESTEN STAN VO ADORA FLATIRON

400 ЕУР /месечно

19 мај 11:22 Станови , Скопjе , Карпош

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO TAFTALIDJE KAJ MLECEN

200 ЕУР /месечно

16 мај 09:41 Станови , Скопjе , Центар

STAN 47m2 VO CRNICE NA MIRNA LOKACIJA

54 000 ЕУР

16 мај 09:20 Станови , Скопjе , Карпош

NOV 4-SOBEN DUPLEKS STAN VO KARPOS 2

78 000 ЕУР

16 мај 09:16 Станови , Скопjе , Скопје

STAN 64m2 VO DEBAR MAALO

64 000 ЕУР

Кон почеток