Register a Pazar3 Account and get 50 denars!

City Partner

Вашиот градски партнер за недвижнини

Сити Партнер е агенција за недвижности која е долги години на пазарот, и секогаш се стреми на своите клиенти да им го пружи најдоброто кое е за Нив!

Доколку сте по потрага по вашиот нов дом ние може да Ви помогнеме за да стигнете до крајната цел!
Издавање на станови на различни локации низ Скопје од центарот па се до мирни и тивки населби.

Нашиот асортиман на Улуги вклучува :

-продавање на недвижен имот
-купување на недвижен имот
- изнајмување на недвижен имот
Погледнете ја нашата понуда за издавање на станови на различни локации во Скопје.

Моментално станови кој ги нудиме од нашиот асортиман на недвижности се следните:
- луксузен дуплекс во Црниче
- лусузен стан во Карпош кај сити мол
- станови за деловна намена во центар Маџир мало
- опремен стан во Кисела вода
- стан за деловна намена во Центар кај грчка амбасада
- лукузен четирисобен стан во Аеродром

Во поглед, на квадратурата имаме станови со различна квадратура.
Најдобро е пред да се купи објектот да се погледне на лице место се со цел да се добие реална слика за тоа што ќе го купите.
Кога станува збор за цената кај нас се најповолните цени за изнајмување, за Вие да бидете задоволно од нас и да имаме долгорочна соработка.
Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува, со голем број на огласи. Сигурно ќе го пронајдете вашиот стан кој одговара спрема вашиот буџет и вашите реални потреби.
Кога се работи за квалитетот и сигурноста на становите, тие се детално прегледани од нашите агенти, а кога ќе сакате да купите стан тоа се трудиме да е најдобрата варијанта за вас со чист имотен лист.

Ве очекуаваме да ни се обратите, и заедно да го избереме тоа што е најдобро.

Centar, Skopje

Ads in the store

All 1-50 of 1422
Yesterday 06:52

4 SOBEN STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO KISELA VODA

128 000 EUR /monthly

Yesterday 06:50

NOV STAN ZA DELOVNA NAMENA VO KOZLE

700 EUR /monthly

Yesterday 06:45

Duplex so rooftop na Vodno

270 000 EUR

Yesterday 06:42

LUXUZEN DUPLEKS SO ROOFTOP I BAZEN VO DEBAR MAALO

1 000 EUR /monthly

26 Feb 09:04

NAMESTEN STAN VO KISELQ VODA RASADNIK

260 EUR /monthly

24 Feb 10:31

Namesten stan vo Kapistec

72 000 EUR

25 Dec 11:44

SE IZDAVA NOV STAN 75M2 VO KAPISTEC

400 EUR /monthly

29 Nov 10:58

NOV STAN 112 M2 VO DEBAR MAALO

600 EUR /monthly

28 Nov 14:49

NOV 4 SOBEN STAN 90M2 KAJ MLECHEN

168 000 EUR

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information