Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

City Partner

Вашиот градски партнер за недвижнини

Сити Партнер е агенција за недвижности која е долги години на пазарот, и секогаш се стреми на своите клиенти да им го пружи најдоброто кое е за Нив!

Доколку сте по потрага по вашиот нов дом ние може да Ви помогнеме за да стигнете до крајната цел!
Издавање на станови на различни локации низ Скопје од центарот па се до мирни и тивки населби.

Нашиот асортиман на Улуги вклучува :

-продавање на недвижен имот
-купување на недвижен имот
- изнајмување на недвижен имот
Погледнете ја нашата понуда за издавање на станови на различни локации во Скопје.

Моментално станови кој ги нудиме од нашиот асортиман на недвижности се следните:
- луксузен дуплекс во Црниче
- лусузен стан во Карпош кај сити мол
- станови за деловна намена во центар Маџир мало
- опремен стан во Кисела вода
- стан за деловна намена во Центар кај грчка амбасада
- лукузен четирисобен стан во Аеродром

Во поглед, на квадратурата имаме станови со различна квадратура.
Најдобро е пред да се купи објектот да се погледне на лице место се со цел да се добие реална слика за тоа што ќе го купите.
Кога станува збор за цената кај нас се најповолните цени за изнајмување, за Вие да бидете задоволно од нас и да имаме долгорочна соработка.
Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува, со голем број на огласи. Сигурно ќе го пронајдете вашиот стан кој одговара спрема вашиот буџет и вашите реални потреби.
Кога се работи за квалитетот и сигурноста на становите, тие се детално прегледани од нашите агенти, а кога ќе сакате да купите стан тоа се трудиме да е најдобрата варијанта за вас со чист имотен лист.

Ве очекуаваме да ни се обратите, и заедно да го избереме тоа што е најдобро.

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1355
24 мар. 10:14

Namesten stan vo Centar na Leninova

100 000 ЕУР

Stan vo Kisela Voda

55 000 ЕУР

20 мар. 09:14

Nov trosoben stan od 91m2 vo Kozle

133 000 ЕУР

17 мар. 12:28

Opremen trosoben stan vo strog Centar

250 ЕУР /месечно

Prazen stan vo Aerodrom kaj PIOM

400 ЕУР /месечно

Renovirana kuka od 136m2 vo Radisani

99 000 ЕУР

04 мар. 15:53

Ekskluziven trosoben stan vo strog centar

650 ЕУР /месечно

Kuka plac vo Kozle na glavnata ulica

115 000 ЕУР

KOMPLETNO OPREMEN 3 SOBEN STAN AERODROM TOBAKO 2

380 ЕУР /месечно

20 јан. 09:56

Se iznajmuva deloven prostor vo Centar na Ruzvletova

200 ЕУР /месечно

20 јан. 09:53

Prizemje so dvor vo Taftalidze

750 ЕУР /месечно

20 јан. 09:47

Ultra moderen stan na Vodno Panorama

700 ЕУР /месечно

20 јан. 09:47

Raskosen cetirisoben stan vo centar kaj Vlada

800 ЕУР /месечно

17 јан. 10:02

Novoopremen stan vo centar pozadi Ramstor Mall

400 ЕУР /месечно

16 јан. 11:25

Kompletno opremen stan do City Mall vo City Tower

400 ЕУР /месечно

Luksuzen cetirisoben stan vo Aerodrom so dvor

500 ЕУР /месечно

Luksuzna kuka so vkluceni smetki vo Sopiste

1 200 ЕУР /месечно

Ekskluzivna kuka vo Zdanec za ziveenje ili delovna namena

4 000 ЕУР /месечно

17 авг. 13:07

Kompletno opremen 3 soben stan vo centar

330 ЕУР /месечно

15 авг. 21:24

OPREMEN 2 SOBEN STAN VO CENTAR POZADI RAMSTOR MALL

250 ЕУР /месечно

30 јул. 11:26

OPREMEN 2 SOBEN STAN VO KARPOS 1 KAJ MASHINSKI FAKULTET

250 ЕУР /месечно

30 јул. 11:26

OPREMEN 2 SOBEN STAN KAJ MASHINSKI FAKULTET

250 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации