Register a Pazar3 Account and get 50 denars!

Avto plac MT AUTO

MT AUTO- најдобрите автомобили се кај нас!

МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила.

14 Години на пазарот докажан квалитет

Сите наши возила се претходно проверени и се со платени давачки до регистрација.

ЛОКАЦИЈА: ул.15-ти Корпус - Охрид, магистрален пат према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол.

Facebook: MT AUTO
Instagram: mtauto_ohrid
Телефон за контакт:
076 877 333

Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол

Ohrid

Ads in the store

All 1-50 of 109
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information