Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR KAJ SOBOREN

300 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: ПЕРФЕКТ 18 Apr 14:25 Log into the company to make changes
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA NAMESTENA KUKA VO TAFTALIDZE 2 1 300 EUR
SE IZDAVA STAN VO AERODROM 250 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 400 EUR
STAN VO AERODROM 105 000 EUR
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Шифра:P-15800
Се издава двособен стан во Центар кај Соборен Храм,55м2,на 1 кат со централно греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:300евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ
Агенција за недвижности
Visit our store page
Дебарца 13/3 Show on the map
078/262-254 078/262-253
http://perfectestate.mk/
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM 210 EUR
SE IZDAVA NOV DVOSOB STAN VO TAFTALIDZE VO NASTEL 270 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 350 EUR
SE IZDAVA DVEN STAN VO KAPISHTEC 230 EUR
To the top