Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO VLAE

250 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: ПЕРФЕКТ 29 Nov 12:16 Log into the company to make changes
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA NOV CETIRISOBEN STAN 520 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN ZA KANCERLARII VO KAPISTEC 370 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
KANCELARISKI PROSTOR 136m2 CENTAR 1 000 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Шифра:E-111317
Се издава двособен стан во Влае ,54м2,на 2 кат со ел. греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:250евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е[email protected]
ПЕРФЕКТ
Агенција за недвижности
Visit our store page
Дебарца 13/3 Show on the map
078/262-254 078/262-253
http://perfectestate.mk/
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 300 ЕУР
SE IZNAJMUVA CETIRISOBEN STAN VO AERODROM 350 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KAPISHTEC 330 ЕУР
CETVOROSOBEN STAN VO ZELEZARA -
To the top