Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuvaat novi 2 sobni stanovi vo Vlae

250 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 19 May 12:02 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се изнајмуваат нови 2 собни станови во населба Влае.

-Нова зграда
-Греење и ладење со фенкулери
-Комплетно наместени со нов мебел
-Со подрум 10 м2
-Паркинг место

Тип 1: 48 м2, 2 собен, Кат 2

Тип 2: 51м2, 2 собен, Кат 2

Тип 3: 60 м2, 2 собен, Кат сутерен

Цена 250 Евра
-За плаќање 3 месеци однапред цена 200 Евра

Шифра С449
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information