Company ad Published: Aug 05 2022 11:57

Stan vo Karpos 1 od 45m2

EUR

/ monthly
Published: Aug 05 11:57
Views: 698
Шифра: A31628
Се изнајмува наместен стан во Карпош 1 на 100m од Рузвелтова во нова зграда веднаш до Маркет Зур.Станот се наоѓа на 2-ри кат од 4 ката, со прекрасен поглед на зелен појас и спална со источна оренатација во тивка средина. Зградата е нова со лифт и видеофон. Станот е комплетно наместен со посебна спална соба во која има и соба-плакар многу функционална. Воедно има сопствено греење електрично парно и централен проточен бојлер поврзан со сите чешми. Располага и дневна соба со кујна и трпезарија, бања и балкон.Контакт 02/6152-187
075/292-543
info@homeart.mk
www.homeart.mk
Link description

HomeArt Real Estate

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 
Visit our store page

Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 Show on the map

078244198

https://www.homeart.mk

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information