Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

HomeArt Real Estate

Сигурност во вашата потрага по нов дом

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања.
HomeArt - многу повеќе од агенција!!!

Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1255
Вчера 12:04

Se izdava stan vo Centar Univerzalna 75m2

500 ЕУР /месечно

Вчера 11:17

Se izdava stan na Vodno 55m2

500 ЕУР /месечно

Se izdava prekrasen stan vo Cevahir Sky City od 83m2

1 000 ЕУР /месечно

Вчера 11:17

Se izdava luksuzen stan vo Debar Maalo od 103m2

650 ЕУР /месечно

Вчера 11:16

Se izdava stan od 85m2 vo Kapistec

600 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo Hrom od 44m2

250 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo Kisela Voda 70m2

500 ЕУР /месечно

Вчера 11:15

Se izdava prekrasen stan na Vodno od 70m2

600 ЕУР /месечно

Вчера 11:15

Se iznajmuva stan vo Debar Maalo od 65m2

400 ЕУР /месечно

Вчера 11:14

Se izdava prekrasen stan vo Centar od 91m2

550 ЕУР /месечно

Вчера 11:14

Se izdava stan od 52m2 vo Kapistec

450 ЕУР /месечно

22 септ. 10:53

Se izdava stan od 80m2 vo Kapistec

500 ЕУР /месечно

21 септ. 20:40

Se iznajmuva stan 130m2 vo Karpos 2 do MI-DA

700 ЕУР /месечно

21 септ. 11:15

Se izdava stan vo Taftalidze kaj Mlecen restorant od 64m2

350 ЕУР /месечно

21 септ. 10:06

Se izdava stan na Vodno od 45m2

300 ЕУР /месечно

19 септ. 15:32

Nov stan od 41m2 vo Centar Debar Malo

95 000 ЕУР

19 септ. 15:31

Prekrasna kuka od 162m2 Vodno

230 000 ЕУР

18 септ. 11:00

Se izdava stan vo Kapistec od 74m2

1 000 ЕУР /месечно

18 септ. 11:00

Se iznajmuva stan od 80m2 vo Taftalidze 1

400 ЕУР /месечно

18 септ. 10:59

Se izdava deloven prostor vo Centar od 97m2

700 ЕУР /месечно

Stan od 95m2 vo star Aerodrom

128 000 ЕУР

12 септ. 21:59

Se izdava stan vo Centar od 90m2

700 ЕУР /месечно

12 септ. 21:59

Se izdava stan vo Taftalige 1 od 40m2

300 ЕУР /месечно

11 септ. 13:16

Se izdava stan vo Debar Maalo od 104m2

350 ЕУР /месечно

11 септ. 12:21

Se izdava stan od 67m2 vo Debar Maalo

400 ЕУР /месечно

06 септ. 10:16

Se izdava stan vo Taftalidze оd 60m2

400 ЕУР /месечно

Se izdava stan od 52m2 vo Aerodrom Cevahir Sky City

390 ЕУР /месечно

05 септ. 22:40

Se izdava stan vo Debar Maalo od 67m2

350 ЕУР /месечно

04 септ. 11:27

Se izdava stan vo Centar od 67m2

550 ЕУР /месечно

04 септ. 11:02

Se izdava stan vo Centar od 75m2

350 ЕУР /месечно

01 септ. 11:55

Se izdava stan od 120m2 vo Centar,

650 ЕУР /месечно

01 септ. 11:54

Se iznajmuva stan vo Crnice od 45m2

200 ЕУР /месечно

31 авг. 11:01

Se izdava stan od 80m2 vo Kapistec

370 ЕУР /месечно

31 авг. 09:14

Se izdava stan vo Kozle od 75m2

450 ЕУР /месечно

30 авг. 12:14

Se izdava stan vo Centar od 70m2

450 ЕУР /месечно

30 авг. 12:14

Se izdava stan vo Kapistec 43m2

350 ЕУР /месечно

29 авг. 13:44

Nov stan od 49m2

61 250 ЕУР

Stan od 48m2 vo Kisela Voda

57 600 ЕУР

29 авг. 09:27

Stan od 76m2 vo Centar Gradski zid

108 000 ЕУР

24 авг. 11:05

Se iznajmuva prazen stan vo Karpos 4 od 73 m2

200 ЕУР /месечно

24 авг. 10:54

Se izdava stan vo Taftalidze od 43m2

380 ЕУР /месечно

24 авг. 10:52

Se izdava stan vo Debar Maalo od 62m2

500 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации