Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

HomeArt Real Estate

Сигурност во вашата потрага по нов дом

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања.
HomeArt - многу повеќе од агенција!!!

Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1347
Денес 14:16

Se izdava kompletno opremen stan od 58m2 vo Kapistec

380 ЕУР /месечно

Денес 10:32

Stan od 60m2 vo Centar D.Malo

82 000 ЕУР

Денес 09:50

Se prodava stan od 88m2 vo strog Centar

165 000 ЕУР

Se izdava prekrasen stan vo kompleks Diamond od 42m2

650 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo Trnodol od 135m2

1 000 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo Centar Katolicka od 54m2

400 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo Trnodol od 105m2

700 ЕУР /месечно

Se izdava prekrasen stan vo Kapistec od 50m2

450 ЕУР /месечно

Se izdava stan na Vodno od 125m2

850 ЕУР /месечно

Se prodava nov stan 61м2 vo Kozle

1 800 ЕУР

Se prodava stan 59m2 vo Dame Gruev

59 000 ЕУР

29 апр. 10:00

Se izdava luksuzen stan vo Centar 66m2

600 ЕУР /месечно

29 апр. 09:55

Se izdava stan od 80m2 vo Kapistec

370 ЕУР /месечно

29 апр. 09:54

Se izdava prazen stan vo Centar od 60m2

300 ЕУР /месечно

Se izdava garsonjera vo Aerodrom od 38m2

230 ЕУР /месечно

29 апр. 09:52

Se izdava stan vo Gradski Zid od 145m2

1 000 ЕУР /месечно

23 апр. 12:22

Se izdava stan vo Kapistec 43m2

350 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo Aerodrom od 78m2

450 ЕУР /месечно

09 апр. 11:18

Se izdava luksuzen stan vo Debar Maalo od 103m2

800 ЕУР /месечно

09 апр. 11:17

Se izdava stan na Vodno 55m2

550 ЕУР /месечно

09 апр. 11:14

Se izdava stan na Vodno,Soravija, od 70 m2

480 ЕУР /месечно

08 апр. 11:28

Stan od 118m2 vo Centar Univerzalna

190 000 ЕУР

08 апр. 10:21

Se prodava stan 49m2 vo Centar-Vodno

2 000 ЕУР

28 мар. 16:37

Moderen stan kaj Zebra od 50m2

350 ЕУР /месечно

22 мар. 12:54

Se izdava stan vo Kapistec 70m2

600 ЕУР /месечно

22 мар. 12:53

Se izdava prekrasen stan vo Taftalidje od 90m2

800 ЕУР /месечно

18 мар. 14:32

Se izdava stan vo Kapistec od 55m2

400 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации