Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

EKSKLUZIVEN APARTMAN SO POGLED NA GRADOT 165 m2

650 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: КАЗА МИА - М 20 Dec 14:16 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
RENOVIRAN I OPREMEN STAN NA VLEZ VO CENTO 45 000 EUR
OBJEKT VO BUTEL NA ATRAKTIVNA LOKACIJA 450M2 2 300 EUR
EDINECNA KUKA SO PLAC 1000m2 50 000 EUR
SE IZDAVA MODERNO UREDEN STAN 84M2 DO UNIVERZALNA 400 EUR
From
Store
Number of rooms
Address
Location
Skopje
SE IZNAJMUVA EKSKLUZIVEN APARTAN VO NASELBA PRZINO .
APARTMANOT E POZICIONIRAN NA 2 KAT.
CELOSNO E MODERNO UREDEN, GOLEM BALKON 21 M2.
SOPSTVENO PARNO GREENJE ,PODNO PARNO,
SOLAREN SISTEM ZA TOPLA VODA,
NA RASPOLAGANJE PARKING MESTO I GARAZA
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
KATOLICKA 41M2 2 SPALNI VISOKO PRIZEMJE 53 000 EUR
SE IZNAJMUVA STAN BLIZU CITY MALL 210 EUR
SE IZNAJMUVA STAN VO KOZLE PRIZEMJE DEL OD KUKA 350 EUR
KUKA VO HROM 89 000 EUR
To the top