Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Family House izdava lux stan vo Bunjakovec

600 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Family House 15 Jan 19:33 Log into the company to make changes
Leaflet
Family House
SE IZDAVA LUX DVOSOBEN STAN DO BUGARSKA AMBASADA 400 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KOZLE-BLIZU KAM MARKET 190 ЕУР
Odlicen plac vo Dame Gruev G Petrov 90 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN KAT OD KUKA VO TAFTALIDZE 10 000 МКД
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Location
Skopje
Pod shifra - (439)
Се издава 4-собен стан во Буњаковец со површина од 110м2, од кои по имотен лист е 90м2, три спални соби, дневна и две купатила!
Станот е луксузно опремен со сите потребни елементи две клими, машина за перење алишта, машина за сушење алишта, машина за миење садови, микробранова, фрижидер со посебна комора за замрзнување, ЛЦД-Телевизор, ротациона сателитска антена, ХД Ресивер за сите ТВ Канали, неограничен и брз оптички интернет. Обезбедено е едно паркинг место. Издавањето е за период од минимум една година.
Цена: 600 евра

Agencija Family house - shifra (439)
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Visit our store page
Jane Sandanski 61 Show on the map
078430293 070335775
Leaflet
Family House
FAMILY HOUSE IZDAVA KOMFORNA GARSONJERA AERODROM 8 000 МКД
NOVA GARSONJERA VO HROM 0 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN POZADI 3 BISERA AERODROM 12 000 МКД
Se izdava trosoben namesten sta na Rampa 20 000 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information