Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Family House

Aгенција за недвижности Family House

Jane Sandanski 61

Аеродром, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 595

SE IZDAVA ODLICEN DVOSOBEN STAN VO PRIPOR-K.VODA

250 ЕУР /месечно

Вчера 07:10

SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1

350 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben stan vo Aerodrom blizu poliklinika

350 ЕУР /месечно

Prazen stan vo Aerodrom Tri Bisera

240 ЕУР /месечно

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM-DO KAPITOL

250 ЕУР /месечно

Se izdava stan vo Novo Lisice so dvor

200 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben stan vo Aerodrom-Ostrovo

200 ЕУР /месечно

Se iznajmuva 3 soben stan vo Aerodrom-Dzevhair zgradi

600 ЕУР /месечно

28 фев. 10:22

Se izdava dvosoben stan vo centar do o.u,,Pestaloci'

380 ЕУР /месечно

26 фев. 11:31

Se izdava prazen dvosoben stan vo centar do N.Makedonija

200 ЕУР /месечно

Se izdava prazen dvosoben stan vo Ostrovo-Aerodrom

250 ЕУР /месечно

Se izdava garsonjera vo Micurin zeleznicka stanica

220 ЕУР /месечно

SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM

240 ЕУР /месечно

08 јан. 10:39

SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO KARPOS 4

200 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan vo Novo Lisice-Ramstor

270 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan vo Novo Lisice

250 ЕУР /месечно

11 ноем. 12:05

Se izdava prazen trosoben stan vo centar-blizu Ruska Ambasad

350 ЕУР /месечно

03 ноем. 11:39

Se izdava dvosoben namesten stan vo Karpos 4

200 ЕУР /месечно

Kuka vo Volkovo

70 000 ЕУР

Se izdava dvosoben stan vo Aerodrom pozadi Biser

200 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan na Rampa Kisela Voda

230 ЕУР /месечно

Se izdava polunamesten dvosoben stan karsi Skopjanka

230 ЕУР /месечно

27 септ. 11:32

Se izdava super kuka vo Trnodol

580 ЕУР /месечно

Se izdava nov dvosoben stan kaj ,,MERCEDES" i FON

300 ЕУР /месечно

26 септ. 11:26

Se izdava dvosoben stan vo Karpos 3

250 ЕУР /месечно

29 авг. 12:19

Se izdava dvosoben stan vo Taftalidze 1

230 ЕУР /месечно

28 авг. 23:27

Se izdava dvosoben stan karsi Simpo vo Karpos 1

180 ЕУР /месечно

14 авг. 13:32

Se izdava lux trosoben stan vo Kozle

550 ЕУР /месечно

12 авг. 20:32

SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO

350 ЕУР /месечно

Se izdava mal stan vo Aerodrom-Amerikan koledz

250 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan vo Novo Lisice

220 ЕУР /месечно

Se izdava polunamesten trosoben stan vo Avtokomanda

200 ЕУР /месечно

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM

240 ЕУР /месечно

Se izdava trosoben stan vo Dzevhair Skaj Aerodrom

380 ЕУР /месечно

16 јун. 14:05

Garsonjera vo Vlae

45 900 ЕУР

08 јун. 13:38

Se iznajmuva namesten stan do Katolicka Crkva

300 ЕУР /месечно

07 јун. 10:42

Se izdava ubav trosoben namesten stan od 73m2 vo Kozle

450 ЕУР /месечно

Se izdava duplex trosoben stan vo Micurin Aerodrom

380 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации