Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

LUKSUZEN STAN OD 93m2 UNIVERZALNA

450 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Атлас Недвижности 09 Jul 11:39 Log into the company to make changes
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Strog Centar kancelari od 100m2 mezanin 0 MKD
Nov stan od 124m2 zad Bunjakovec prizemje 3 spalni 1 150 EUR
Nov stan od 48m2 dvosoben vo Rasadnik 39 000 EUR
Se izdava dukan 200m2 GTC glavno setaliste 1 kat 12 EUR
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Se izdava trosoben stan vo Centar kaj Univerzana sala stanot e 93m2 so dve spalni dve kupatila Stanot e Luksuzno namesten. Na 2kat so lift i parno novogradba. Cena 450 evra
078/222-112
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Visit our store page
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Show on the map
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Атлас Недвижности
Stan vo Karpos3 visoko pizemje trosoben 850 EUR
Renoviran stan vo Aerodrom 101m2 88 000 EUR
Dupleks stan od 124m2 Karpos4 na 7 kat 900 EUR
Namesten stan 50m2 K Voda do Rampa 200 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information