Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Namesten stan 50m2 K Voda do Rampa

200 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: Атлас Недвижности 10 Jan 16:16 Log into the company to make changes
Атлас Недвижности
  Online
02 6147 511
Атлас Недвижности
Se izdava stan 70m2 Taftalige 1 namesten 350 ЕУР
Stan od 26m2 vo gradba vo Kozle 1 000 ЕУР
Nov 77m2 priz. za ziveenje ili deloven so 6 park.m 0 ЕУР
Dvosoben od 56m2 na 3/9 Centar 53 000 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Се издава комплет наместен трособен стан од 50м2 до Рампа. Станот е со сопсвено парно. Цена 200 евра
078/222-133
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Visit our store page
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Show on the map
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
  Online
02 6147 511
Атлас Недвижности
LUKSUZEN STAN CENTAR UL MAKEDONIJA 135m2 800 ЕУР
Stan od 77m2 Skopje Sever trosoben na 9/12kat 46 000 ЕУР
Kuka vo Crnice od 130m2 i dvor 170m2  ITNO 130 000 ЕУР
Nov stan vo Topansko 94m2 so 3 spalni kaj Ramstor 760 ЕУР
To the top