Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

OPREMEN STAN BLIZU EKONOMSKO ,KISELA VODA 40 M2

200 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: КАЗА МИА - М 20 Jun 17:27 Log into the company to make changes
КАЗА МИА - М
LUKSUZEN STAN VO KAPISTEC FOR RENT 500 ЕУР
EDINECNA BARAKA/KUKA TAFTALIDZE BLIZU KOMENSKI -
APARTMAN VODNO DO PRETSEDATELSKATA  REZIDENCIJA  -
BARAKA VO TAFTALIDZE 1 85 000 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
SE IZNAJMUVA KOMPLET OPREMEN DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA,BLIZU EKONOMSKOTO.
STANOT E VO POVRSINA OD 40 M2,2 KAT,RELATIVNO NOVA ZGRADA SO LIFT.
VSELIV 01.07.2019 GOD.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Visit our store page
Партизански Одреди бр.43б/8 Show on the map
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
STAN NASPROTI VODENICA 3 SPALNI 94m2 CRVENA CIGLA 103 500 ЕУР
ODLICNA PONUDA 3 SOB OPREMEN STAN DO KATOLICKA 280 ЕУР
PLAC 600m2 SO KUKA VO MARINO 19 500 ЕУР
STAN ZA IZNAJMUVANJE VO KARPOS 2 BLIZU DRAMSKI 220 ЕУР
To the top