Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO CRNICE

850 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: КОНФОР ЛУКС 13 Jun 12:51 Log into the company to make changes
КОНФОР ЛУКС
STAN VO BLIZINA NA ZELENO PAZARCE 82 500 EUR
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO CENTAR 350 EUR
SE  IZNAJMUVA  2 SOBEN  NAMESTEN  STAN  VO  CENTAR 250 EUR
Se izdava nov stan so nov mebel vo Centar 250 EUR
шифра. 7952 СЕ ИЗНАЈМУВА 5 СОБЕН ЛУКСУЗЕН СТАН НА ПРЕКРАСНА ЛОКАЦИЈА ВО НАСЕЛБА ЦРНИЧЕ СКОПЈЕ СО ПОВРШИНА ОД 140м2. СТАНОТ Е НА ДВЕ НИВОА СО ЧЕТИРИ СПАЛНИ СОБИ, ДВЕ КУПАТИЛА ОД КОЕ ЕДНОТО Е ВО СОСТАВ НА СПАЛНАТА СОБА СО ФРАНЦУСКИ ЛЕЖАЈ, ГОСТИНСКИ ТОАЛЕТ, ТРАСА, ГРЕЕЊЕ СО СОПСТВЕНО ПАРНО, КЛИМА УРЕД.
СТАНОТ ПОСЕДУВА ЗАСЕБНО ПАРКИНГ МЕСТО

Моб. 076/ 273-738
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Visit our store page
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Show on the map
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
070-273-073 , 076-273-738,
КОНФОР ЛУКС
Nov dvosoben stan od 48m vo Aerodrom 1 050 EUR
STAN OD 96m2 VO NOVO LISICE 75 000 EUR
2 SOBEN STAN VO K VODA  RASADNIK 47 500 EUR
SE IZNAJMUVA  NOVA  NAMESTENA KUKA VO  TAFTALIDZE 0 MKD
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information