Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

КОНФОР ЛУКС

СЕКОГАШ ДОСТАПНИ ЗА ВАС [email protected]

Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време.
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време.
Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.

Bul.SV Kliment Ohridski 54

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 260
26 јан. 11:20

SE IZNAJMUVA STAN VO CENTAR NA 50TA DIVIZIJA

420 ЕУР /месечно

28 септ. 15:13

SE IZNAJMUVA 2 SOBEN NAM STAN KAJ PEDAGOSKA

200 ЕУР /месечно

28 септ. 13:42

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR

200 ЕУР /месечно

02 јул. 13:06

SE IZNAJMUVA TROSOBEN NAMESTEN STAN VO CENTAR

300 ЕУР /месечно

4 SOBEN STAN VO AERODROM

950 ЕУР

2 SOBEN STAN VO CENTAR

58 000 ЕУР

SE IZNAJMUVA LUKSUZEN APARTMAN VO BARDOVCI

1 ЕУР /месечно

SE PRODAVA STAN VO KAPISTEC

1 ЕУР

2,5 SOBEN STAN VO AERODROM

45 000 ЕУР

2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

39 000 ЕУР

2 SOBEN STAN VO K VODA RASADNIK

47 500 ЕУР

13 мар. 14:18

SE IZNAJMUVA 2,5 SOBEN STAN VO KAPISTEC

350 ЕУР /месечно

11 мар. 13:54

STAN OD 36m2 VO KISELA VODA

28 000 ЕУР

17 фев. 10:25

Se izdava prazen stan vo Aerodrom Tri Biseri

170 ЕУР /месечно

06 фев. 10:18

SE IZNAJMUVA LUKSUZEN STAN VO CENTAR

600 ЕУР /месечно

30 септ. 14:40

3 SOBEN STAN NA VODNO

130 000 ЕУР

25 септ. 11:20

Se izdava trosoben stan do N Zeleznicka

250 ЕУР /месечно

17 септ. 19:34

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN NA VODNO

1 ЕУР /месечно

23 јул. 14:09

Se izdava stan vo Centar do Grcki konzulat

260 ЕУР /месечно

10 јун. 10:40

STAN VO AERODROM 68m povolno

50 000 ЕУР

05 јун. 10:56

3 SOBEN STAN VO CENTAR

88 000 ЕУР

03 јун. 16:41

SE IZNAJMUVA KUKA SO DVOR VO SOPISTE

650 ЕУР /месечно

17 апр. 12:06

SE IZNAJMUVA 2 SOBEN STAN VO STROG CENTAR

280 ЕУР /месечно

27 мар. 11:24

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO KARPOS

250 ЕУР /месечно

13 мар. 11:15

SE IZNAJMUVA 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZALNA SALA

350 ЕУР /месечно

13 мар. 11:14

Dvosoben stan vo Kisela Voda

47 800 ЕУР

28 фев. 11:22

SE IZNAJMUVA 3 SOBEN STAN KAJ SIMPO KARPOS

300 ЕУР /месечно

21 дек. 10:46

NOVI STANOVI VO KAPISTEC - ZEBRA

1 200 ЕУР

17 дек. 12:17

SE IZNAJMUVA 3 SOBEN STAN VODNJANSKA CENTAR

300 ЕУР /месечно

17 дек. 12:16

3 SOB STAN VO AERODROM KAT 1

72 000 ЕУР

17 дек. 12:16

SE IZNAJMUVA PRAZEN STAN VO HROM - SKOPJE

200 ЕУР /месечно

14 дек. 11:41

SE IZNAJMUVA STAN KAJ SIMPO CRNICE

300 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации