Company ad Published: Jun 22 2018 11:22

Se izdava namesten stan vo strog Centar

EUR

/ monthly
Published: Jun 22 11:22
Views: 3
Se izdava stan vo Centar blizu Grcki konzulat na 1kat so dve spalni,dnevna kujna kupatilo i terasa.Vo stanot ima klima, masina za sadovi i masina za perenje sloboden od 1 juli .Tel.za kontakt 070-236-570 Link description

КОНФОР ЛУКС

Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време.
Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време.
Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information