Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 82m2 vo Centar

0 EUR

Company advertisement For rent by: Abc Dom 19 Feb 11:02 Log into the company to make changes
Leaflet
Abc Dom
Se izdava stan vo Centar 0 ЕУР
Se izdava stan vo Strog Centar 0 МКД
Izdavanje stan od 66m2 Karpos 4 0 ЕУР
Stan vo Gjorce Petrov 0 ЕУР
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Sifra-16042-Se izdava nov nevseluvan stan vo Centar od 82m2, trosoben, na 4kat so lift, kompletno namesten i vednas vseliv.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Visit our store page
Show on the map
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402027
Leaflet
Abc Dom
Stan od 55m2 vo Aerodrom 0 ЕУР
93m2 prodazba Taftalidze 0 ЕУР
Se izdava stan  od 70m2 vo Kapistec 0 ЕУР
Se izdava stan od 68m2 Itno 0 МКД
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information