Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Abc Dom

Ваш советник за недвижности

Компанијата АБЦ-Дом е присутна на пазарот повеќе години и е составена од тим на искусни и професионални луѓе кои максимално се грижат и се ангажираат за своите потенцијални клиенти. Компанијата Абц-Дом е агенција за недвижности која се грижи за купопродажба и изнајмување на недвижен имот на територијата на цела држава, во консултација со нотари и адвокати и други стручни лица од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор.
Досегашните клиенти на Абц-Дом, агенцијата за недвижности кажуваат за тоа колку тие се успешни.
Агенцијата за недвижности Абц-Дом располага со повеќе станови за изнајмување периодов и тоа:
- Се издава стан од30м2 во Карпош 1,
- Се издава стан од 52м2 во Кисела Вода,
- Се издава стан во Центар 65м2,
- Се издава стан од 67м2 кај Мида,
- Се издава стан во Тафталиџе 46м2,
- Се издава стан од 40м2 во Карпош,
- Се издава стан од 84м2 во Аеродром,
-Се издава стан во Тафталиџе 84м2
- Се издава стан од 30м2 во Кисела Вода
- Се издава стан од 82м2 во Кисела Вода
- Се издава стан во Острово 38м2 итн.
Исто така агенцијата располага со станови кои се за продажба и тоа:
- Се продава стан од 61м2 во Кисела Вода,
- Се продава стан од 35м2 во Аеродром,
- Се продава стан од 65м2 во Центар,
- Се продава стан од 76м2 во Кисела Вода,
За повеќе понуди може да ја посетите и нивната продавница на Пазар3.мк!
Сите заинтересирани потенцијални клиенти на оваа агенција кои сакaат да продадат или изнајмат недвижност а истовремено сакаат да добијат професионална услуга може да ги посетат во канцеларијата на Абц-Дом агенцијата за недвижности која се наоѓа во Скопје или да се јават на телефонскиот број 078402027, веднаш гостопримливо ќе бидат услужени а воедно брзо, сигурно и квалитетно. Тие гарантираат дека ќе Ви обезбедат најдобри услови при продажба, купување или изнајмување на недвижен имот.
Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1356
06 дек. 14:31

Stan vo Centar

17 ноем. 17:16

STAN VO CENTAR - 93m2 PRODAZBA

1 ЕУР

15 ноем. 11:54

105m2 prodazba Zelezara

1 ЕУР

15 ноем. 11:53

100m2 izdavanje Bitola

1 ЕУР /месечно

31 окт. 11:07

34m2 prodazba Karpos 1

1 ЕУР

05 окт. 16:39

76м2 izdavanje Centar

1 ЕУР /месечно

03 окт. 11:08

89m2 prodazba Karpos 4

1 ЕУР

03 окт. 11:07

Stan od 47m2 Novo Lisice

1 ЕУР

26 септ. 13:05

Se izdava stan od 40m2 vo Karpos 2

1 ЕУР /месечно

26 септ. 12:59

67m2 izdavanje Debar Maalo

1 ЕУР /месечно

12 јул. 12:31

60m2 izdavanje Centar

1 ЕУР /месечно

05 јул. 15:19

Se izdava stan od 96m2 Bunjakovec

1 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации