Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Abc Dom

Ваш советник за недвижности

Компанијата АБЦ-Дом е присутна на пазарот повеќе години и е составена од тим на искусни и професионални луѓе кои максимално се грижат и се ангажираат за своите потенцијални клиенти. Компанијата Абц-Дом е агенција за недвижности која се грижи за купопродажба и изнајмување на недвижен имот на територијата на цела држава, во консултација со нотари и адвокати и други стручни лица од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор.
Досегашните клиенти на Абц-Дом, агенцијата за недвижности кажуваат за тоа колку тие се успешни.
Агенцијата за недвижности Абц-Дом располага со повеќе станови за изнајмување периодов и тоа:
- Се издава стан од30м2 во Карпош 1,
- Се издава стан од 52м2 во Кисела Вода,
- Се издава стан во Центар 65м2,
- Се издава стан од 67м2 кај Мида,
- Се издава стан во Тафталиџе 46м2,
- Се издава стан од 40м2 во Карпош,
- Се издава стан од 84м2 во Аеродром,
-Се издава стан во Тафталиџе 84м2
- Се издава стан од 30м2 во Кисела Вода
- Се издава стан од 82м2 во Кисела Вода
- Се издава стан во Острово 38м2 итн.
Исто така агенцијата располага со станови кои се за продажба и тоа:
- Се продава стан од 61м2 во Кисела Вода,
- Се продава стан од 35м2 во Аеродром,
- Се продава стан од 65м2 во Центар,
- Се продава стан од 76м2 во Кисела Вода,
За повеќе понуди може да ја посетите и нивната продавница на Пазар3.мк!
Сите заинтересирани потенцијални клиенти на оваа агенција кои сакaат да продадат или изнајмат недвижност а истовремено сакаат да добијат професионална услуга може да ги посетат во канцеларијата на Абц-Дом агенцијата за недвижности која се наоѓа во Скопје или да се јават на телефонскиот број 078402027, веднаш гостопримливо ќе бидат услужени а воедно брзо, сигурно и квалитетно. Тие гарантираат дека ќе Ви обезбедат најдобри услови при продажба, купување или изнајмување на недвижен имот.
Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1390

45m2 izdavanje kratok period Aerodrom

1 ЕУР /месечно

17 мај 12:33

94м2 продажба Битола

1 ЕУР

66m2 izdavanje Debar Maalo

1 ЕУР /месечно

41м2 продажба Козле

65 000 ЕУР

19 апр. 12:48

65m2 izdavanje Taftalidze

1 ЕУР /месечно

01 апр. 14:25

80m2 izdavanje Kapistec

1 ЕУР /месечно

20 фев. 13:08

82m2 izdavanje Centar

1 ЕУР /месечно

14 фев. 12:19

63м2 izdavanje Aerodrom

1 ЕУР /месечно

29 јан. 12:53

104m2 prodazba Kisela Voda

1 ЕУР

28 дек. 13:22

29m2 izdavanje Centar

1 ЕУР /месечно

11 дек. 12:26

izdavanje 72m2 centar

1 ЕУР /месечно

18 апр. 12:19

Stan vo Kozle

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации