Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Debar Maalo

Company advertisement For rent by: Abc Dom 07 Dec 13:37 Log into the company to make changes
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Location
Skopje
2345 se izdava stan vo Debar Maalo vo blizina na Vardar Mebel 150m2 , 4 spalni , centralno parno , kompletno namesten.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Visit our store page
Show on the map
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402027
Leaflet
To the top