Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Debar Maalo

0 EUR

Company advertisement For rent by: Abc Dom 19 Jun 12:53 Log into the company to make changes
Leaflet
Abc Dom
Se izdava nov stan od 43m2 vo Aerodrom 0 МКД
Se izdava stan od 70m2 vo Debar Maalo 0 ЕУР
Stan od 81m2 vo Hrom 0 ЕУР
Se izdava stan od 50m2 vo strog Centar 0 МКД
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
Sifra-12654-Se izdava stan vo Debar Maalo, 52m2, trosoben, na 3 kat, namesten.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Visit our store page
Show on the map
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402027
Leaflet
Abc Dom
Se izdava stan od 60m2 Debar Maalo 0 МКД
Se izdava stan od 89m2 vo Aerodrom 0 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 0 ЕУР
Se izdava stan vo Karpos 0 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information