Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Kapistec

Company advertisement For rent by: Abc Dom 22 Aug 16:02 Log into the company to make changes
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
Location
Skopje
sifra 507-Se izdava stan kaj Zavod za vrabotuvanje vo nova zgrada, na 2 kat, cena po dogovor. Ne se izdava na studenti.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Visit our store page
Show on the map
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402027
Leaflet
To the top