Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Taftalidze 1

0 EUR

Company advertisement For rent by: Abc Dom 28 Dec 15:00 Log into the company to make changes
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Location
Skopje
Sifra-14131-Se izdava stan vo Taftalidze 1, kaj Mlecen, 115m2, na 1kat, cetvorosoben, sopstveno greenje na struja, prazen, pogoden za kancelarii.
Abc Dom
Агенцијата се занимава со посредување при купопродажба и изнајмување на секаков недвижен имот на територијата на Република Македонија. Нашиот тим работи во консултации со нотар, адвокат и стручни соработници од областа на внатрешен дизајн на домот или деловниот простор. Доколку се одлучите за соработка со нашата агенција во исто време ќе добиете 50% попуст за услугата внатрешен дизајн. Нашите досегашни клиенти говорат за тоа колку сме ние успешни. Сите заинтересирани кои сакаат да продадат или изнајмат недвижност а во исто време сакаат да добијат професионален пристап кон истото можат да се обратат во нашата агенција каде ќе бидат услужени брзо и квалитетно.
Visit our store page
Show on the map
078402027
https://www.abcdom.com.mk
Abc Dom
078402027
Leaflet
Abc Dom
Se izdava stan vo Debar Maalo 0 MKD
Se izdava stan od 53m2 vo Centar 0 EUR
Se izdava stan od 65m2 vo Debar Maalo 0 EUR
Stan vo Kisela Voda itno 0 MKD
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information