Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO CENTAR

280 EUR /monthly

Company advertisement For rent by: КОНФОР ЛУКС 07 Mar 12:03 Log into the company to make changes
Ad type
For rent
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Location
Skopje
шифра 7859 СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН НА УБАВА И МИРНА ЛОКАЦИЈА НА САМО 10 МИНУТИ ОД ЦЕНТАР. СТАНОТ Е СО ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, СОПСТВЕНО ГРЕЕЊЕ, ТЕРАСА, НАМЕНЕТ ЗА ФАМИЛИЈА И ВРАБОТЕНИ.

Моб. 076/273-738
КОНФОР ЛУКС
Агенција за недвижности КОНФОР ЛУКС посредува при продажба,купување и изнајмување на станови,куќи и деловени простори.КОНФОР ЛУКС нуди професионална соработка,голема посветеност за побарувањата на своите клиенти и достапност во секое време. Ве молиме контактирајте го нашиот тим преку телфеон или e-mail.
Visit our store page
Bul.SV Kliment Ohridski 54 Show on the map
070-236-570 , 070-273-073
http://www.pazar3.mk/mk/%D0%9A%D0%9E%D0%9D%D0%A4%D0%9E%D0%A0%D0%9B%D0%A3%D0%9A%D0%A1
КОНФОР ЛУКС
SE  IZNAJMUVA  KOMPLETNO  NAMESTEN  3 SOBEN  STAN 350 EUR
SE IZNAJMUVA STAN VO CENTAR UNIVERZALNA SALA 300 EUR
SE IZNAJMUVA 2 SOBEN STAN KAJ ZEGIN BUNJAKOVEC 250 EUR
Se izdava namesten trosoben stan vo ponova zgrada 200 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information