Published: Sep 11 2023 03:31

Novi stanovi vo zavrsna faza Star Dojran

EUR

Published: Sep 11 03:31
Views: 170
Се продаваат нови станови на одлична локација во Стар Дојран во завршна фаза со површини од 30м2 до 100м2.Планиран рок на изградба декември 2023.
Становите се со чист имотен лист,продажба директно од инвеститорот.За подетални информации јавете се на броевите
+38970238590
+38971238590
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
170

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information