Македонски | Shqip | English |

Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Real estate | Apartments

Skopje , 13646
Ohrid , 1088
Bitola , 661
Kumanovo , 547
Tetovo , 418
Gostivar , 371
Štip , 357
Prilep , 171
Veles , 163
Прикажи ги сите

Today 10:33 , ,

STAN VO CAIR

70 000 EUR

Number of rooms: 5
Area: 120
Today 10:11 , ,

Nov stan do Vero vo Taftalidze

Number of rooms: 5
Today 09:25 , ,

Stan vo Avtokomanda

63 500 EUR

Number of rooms: 3
Today 09:23 , ,

Stan pozadi Univerzalna sala

80 000 EUR

Number of rooms: 3
Today 08:42 , ,

ODLICEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA

Number of rooms: 2,5
Today 01:44 , ,

Golem semeen stan od 126m2 vo Kozle

119 000 EUR

Number of rooms: 6
Today 01:37 , ,

Stan Cair

Number of rooms: 2,5
Today 00:54 ,

Stan vo Centar na Juzen Bulevar

Number of rooms: 3
Yesterday 23:51 ,

Stan vo centar Tetovo

53 000 EUR

Number of rooms: 3,5
Yesterday 23:19 , ,

Stan pozadi Univerzalna

80 000 EUR

Number of rooms: 3
Yesterday 23:17 , ,

Stan vo Karposh 4

Number of rooms: 3
Yesterday 23:10 , ,

Stan vo Karpos

Number of rooms: 2,5
Yesterday 22:50 , ,

Stan od 90m2 vo Centar Porta Bunjakovec

112 000 EUR

Number of rooms: 3
Area: 90
Yesterday 22:33 ,

Stan vo Centar stara Stokovna

40 000 EUR

Number of rooms: 2
Yesterday 22:22 ,

STAN GARSONJERA GARAZA

50 000 EUR

Number of rooms: 4
Area: 110
Yesterday 22:01 , ,

Kuka vo Taftalidze od 181m2

250 000 EUR

Number of rooms: 6
Yesterday 21:50 , ,

Stan vo Debar maalo

1 080 EUR

Number of rooms: 4
Yesterday 21:33 , ,

Penthouse Stan 173m2

1 080 EUR Намалена цена

Number of rooms: 4
Yesterday 20:49 , ,

Stan vo Aerodrom

800 EUR

Number of rooms: 5
Yesterday 20:36 ,

Delumno renoviran namesten stan

35 000 EUR

Number of rooms: 3
Yesterday 20:01 ,

Stan vo Ohrid

Number of rooms: 3
Yesterday 19:54 , ,

Stan vo Aerodrom 60m2 9m2 terasa i podrum

55 000 EUR

Number of rooms: 2,5
Area: 60
Yesterday 19:46 , ,

Trosoben stan od 53m2 vo Karpos 2

57 000 EUR

Number of rooms: 3
To the top