Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Nas Vas Dom stan vo centar 64 mkv

Company advertisement For sale by: АГЕНЦИЈА НАШ-ВАШ-ДОМ 21 Nov 23:01 Log into the company to make changes
From
Store
Number of rooms
Area
Location
Ohrid
Понуда:Стан во строг центар на прва линија на само 50м на до кејот згр.со лифт и паркинг. Станот е на 6ти кат но не поткровје комплетно реновиран и опремен источна страна, површина 64м трособен прекрасен поглед на езерото и чаршијата. Цената е атрактивна и единствена на пазарот за само 1150евра по метар комплет опремен. Цената е автентична.a site podetalni informacii obratete se vo Agencijata Nas Vas Dom tel 070 207-982
АГЕНЦИЈА НАШ-ВАШ-ДОМ
Агенција за посредување со промет на недвижности Агенцијата НАШ-ВАШ-ДОМ се занима со промет на недвизности и изнајмување на недвижности- станови деловни објекти, плацеви и деловни објекти.
Visit our store page
Aгенција НАШ- ВАШ-ДОМ Show on the map
389070207982
АГЕНЦИЈА НАШ-ВАШ-ДОМ
389070207982
Leaflet
To the top