Company ad Published: Feb 12 2024 09:47

Prilep. Stan od 78m2 do hotel "LIPA".

EUR

Published: Feb 12 09:47
Views: 139
Стан од 78м2, нова надоградба на постоечка Пр+3 зграда, во строг центар на Прилеп. На улица „Димо Нареднико“, веднаш до хотел „Липа“ и полициската станица. Станот располага со голем дневен престој, две спални соби, еден тоалет и два балкони. Ориентација исток-запад.
Цена: 750 евра/м2.
Карактеристики:
✅ Висококвалитетни и најсовремени градежни материјали и елементи.
✅ Енергетски ефикасна градба по најнови стандарди.
✅ Термо изолација на ѕидови и кров.
➡️ ГРАТИС Соларен панел.
➡️ Комплетно уредена бања.
✅ Енергетски ефикасна ПВЦ дограма.
✅ Блиндор влезна врата и луксузни италијански внатрешни врати од реномираниот бренд „CASA Porte“.

За да закажете термин за презентација јавете се на 078 295 351.
Follow us on Facebook and Instagram: @kackar.property
Youtube channel: Kackar Property and Marketing (@kackar.property)
email: [email protected]
Link description

KACKAR Property & Marketing

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.
Visit our store page

Никола Парапунов Show on the map

078295351

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information