Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

EKSTRA CENA Aerodrom 63m2

52 000 EUR

Company advertisement For sale by: ДОМ ДИЗАЈН 19 Jun 18:11 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Se izdava nov prazen stan pogodno za kancelarii 0 ЕУР
STAN VO DEBAR MAALO 110 000 ЕУР
Trosoben stan vo AERODROM 250 ЕУР
Se izdava povolen stan vo Aerodrom 180 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се продава двособен стан кој може да се пруреди во трособен во близина на Палма. Станот е на 6ти кат, не е последен со лифт, има тераса, ориентација југо-запад и паркинг пред зградата.

Евидентен број 31245
Тел. 077/700-236 Мартин
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
STAN NA REKORD 0 МКД
STAN VO NOVO LISICE PO POVOLNA CENA 54 000 ЕУР
Najeftio stan vo Avtokomanda 45 500 ЕУР
Stan od 85m2 kaj Rampa vo Kisela Voda 83 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information