Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Promotivna cena na stanovi do 31.12.2016

27 135 EUR

Company advertisement For sale by: ДОМ ДИЗАЈН 07 Dec 17:47 Log into the company to make changes
ДОМ ДИЗАЈН
STAN VO KARPOS 4 74 650 ЕУР
Ekstra luksuzno namesten stan 0 ЕУР
Lokal-dukjan 51m2 vo Strog CENTAR blizina na Beko 750 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE 1 OD 55M2 250 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Во непосредна близина на Американ Колеџ, новоградба, станбено деловен објект П+6+Пк, врвна енергетска ефикасност, ниска потрошувачка на електрична енергија и редуцирање на енергетските загуби на минимум со енергетско ефикасни прозорски и фасадни системи. Термичка и звучна изолација обезбедена дополнително со користење на Demit фасаден систем, со фасадна боја wagner diamant. Влезните врати се блиндирани, внатрешните се медијапански, обложени со релјефна декоративна фолија и иноксни кваки, висококвалитетна керамикка во бањи, кујни, ходници. Дабов паркет со завршна обработка во мат. П+6+Пк. Гаражен паркинг простор на 3 нивоа.
Евидентен број 27297
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
ДОМ ДИЗАЈН
Stan vo Kisela Voda 42 900 ЕУР
Stan od 61m2 vo Centar 350 ЕУР
 EKSTRA CENA  Aerodrom 63m2 52 000 ЕУР
POVOLNO STAN VO N.LISICE 59 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information